Kategorie |
|
|
Box tekstowy | |
|
Sponsorowane | |
|
Wyszukiwarka | |
|
Statystyki |
Liczba ogłoszeń: 83 | Oczekujące: 0 | | Zarejestrowanych userów: | Dzisiaj: 0 | Ogółem : 7 | | On-line : 1 |
| |
|
Serwis Ogłoszeniowy - Ogłoszenia Promowane | | |
 | SZLIFIERKA DO SZKŁĄ YH Glass model: YH9.320 |
| Data dodania:2011-09-16 |
rok produkcji: 2011 region: Chiny stan maszyny: nowa - stan idealny opis: Dane techniczne: 1. Ilość wrzecion: 9 2. Moc znamionowa 15 kW 3. Prędkość obróbki: 1,2 – 3,0 m/min 4. Grubość szkła: 3mm-28mm 5. Minimalna wielkość szkła: 100mm x 100mm 6. Maksymalna wielkość fazy: 5mm 7. Wymiary g... |
|
|
 |
 | SZKŁO-TECH S-1 2005 |
| Data dodania:2011-12-16 |
producent: SZKLO-TECH model: s-1 rok produkcji: 2005 region: POLSKA stan maszyny: używana - stan dobry opis: Mam do sprzedania szlifierkę krzywoliniowa. cena: 8000 PLN + 23.00% VAT nazwa: KOZLOWSKI MAREK ulica: kod,miasto: 88-420, ROGOWO mail: vgp@vp.pl telefon: 782641998 |
|
|
 |
 | Stanowisko metalizacji próżniowej |
| Data dodania:2011-11-16 |
Sprzedam w pełni sprawne stanowisko do metalizacji szkła lub tworzyw. W sprawie technicznej dzwonić tel.12/6450607 Sagan Marian |
|
|
 |
.jpg) | ZANETTI-model FP6 |
| Data dodania:2011-09-17 |
producent: ZANETTI model: FP6 rok produkcji: 1995 region: Włochy stan maszyny: używana - stan dobry opis: Szlifierka prostoliniowa do szkła, 2 tarcze diamentowe na wejściu, Tarcze do skosów, 2 tarcze do poleru. Szlifierka pracowała cały czas na produkcji cena: 20000,00 PLN + 22.00% VAT nazwa: ... |
|
|
 |
 | SZLIFIERKA DO SZKŁA FIRMY BAUDIN 981 |
| Data dodania:2012-02-09 |
Producent: BAUDIN model: 981 rok produkcji: 1999 region: FRANCJA stan maszyny: używana - stan dobry opis: Obróbka : kant prosty poler. trapez. , skos 0 – 60 stopni lość tarcz szlifujących : 9 3 x tarcze diamentowe szlifujące ( kant prosty / skos ) 1 x tarcza diamentowa szlifująca (... |
|
|
 |
 | Sprzedam Szlifierko - Krawędziarkę Bavelloni PR 88 |
| Data dodania:2012-04-15 |
SPRZEDAM SZLIFIERKO-KRAWĘDZIARKĘ FIRMY BAVELLONI PR-88 Z.H.U.P. GLASS Michał Matysiak Sadowa 12 95-100 Zgierz Tel. 42-717-16-03 / Fax. 42-717-15-95 Sklep firmowy: Wileńska 59 94-016 Łódź Tel./Fax. 42-688-53-53 NIP 727-129-04-27 |
|
|
 |
 | Linia do rozkroju szkła firmy LISEC |
| Data dodania:2012-01-17 |
Witam Przedstawiam Państwu naszš ofertę na linię do rozkroju szkła LISEC: W jej skład wchodzš następujšce urzšdzenia: 1. - ALL-60/30BF 141.21.10.06 1192 (1992)- AUTOMATYCZNY NADAWCZY STÓŁ UCHYLNY 2. - PKL-60/30 141.21.10.04 1192 (1992)- SUWNICA 3. - SBL-60/30K 141.21.10.05 1192 (19... |
|
|
 |
 | CENTRUM OBRÓBCZE ALPA 102 CNC, Z.BAVELLONI |
| Data dodania:2012-05-16 |
OFERTA SPRZEDAŻY MASZYNY ALPA 102 CNC – 1996r.Stół roboczyoś x – 3300 mm, oś y – 2250 mm, oś z - 210 mmMagazyn narzędzi – 28 pozycjiChłodzenie – woda, obieg zamkniętyPodciśnienie – pompa podciśnieniowa „60”Napędy osi – falowniki INDRAMATUkł... |
|
|
 | STÓŁ DO ROZKROJU SZKŁA -HEGLA - EASYCUT III |
| Data dodania:2011-09-16 |
producent: HEGLA model: EASYCUT III rok produkcji: 1999 region: NIEMCY stan maszyny: używana - stan dobry opis: STÓŁ DO CIĘCIA,ROZKROJU SZKŁA PRODUKCJI NIEMIECKIEJ HEGLA EASYCUT III,STAN TECHNICZNY BARDZO DOBRY,STÓŁ SAMOZAŁADOWCZY Z PODUSZKĄ POWIETRZNĄ,ŁAMACZEM POPRZECZNYM I WZDŁUŻNYM O... |
|
|
 | Szlifierka Bavelloni PR 88 |
| Data dodania:2012-04-15 |
Sprzedam Szlifierko - krawędziarkę Bavelloni PR 88, maszyna w stanie idealnym, na bieżąco serwisowana, aktualnie ciągle używana przy produkcji. Zapraszam do obejrzenia. |
|
|
|
|
|
Ostatnio dodane |
SZLIFIERKA DO SZKŁA Z 2011 ROKU !!! | Data dodania:2012-05-17SPRZEDAM PRAWIE NOWĄ AUTOMATYCZNĄ SZLIFIERKĘ DO SZKŁA ROK PRODUKCJI 2011. Dane techniczne:Stan maszyny: bardzo dobry (jednoroczna)Rok produkcji: 2011Opis: obróbka krawędzi (kant prosty,trapez,skos 45),Tarcze szlifujące: 9 ( w tym 4 pneumatyczne),Grubość szkła: 3-28mm,Min: 80x80Szybkość: 1.0-5.0 m/min19,08 kw |
| Cena: 68500.00 PLN |
CENTRUM OBRÓBCZE ALPA 102 CNC, Z.BAVELLONI | Data dodania:2012-05-16OFERTA SPRZEDAŻY MASZYNY ALPA 102 CNC – 1996r.Stół roboczyoś x – 3300 mm, oś y – 2250 mm, oś z - 210 mmMagazyn narzędzi – 28 pozycjiChłodzenie – woda, obieg zamkniętyPodciśnienie – pompa podciśnieniowa „60”Napędy osi – falowniki INDRAMATUkład sterowania NUM – 1062Oprogramow... |
| Cena: 138000.00 PLN |
Sprzedam myjkę | Data dodania:2012-05-16Sprzedam myjkę pionową 2 szczotkową do miękkiej powłoki sprawna.Tel 698 103 155 |
| Cena: 12.00 PLN |
Fazowarka Bevelloni do szkła i luster | Data dodania:2012-05-11Posiadam na sprzedaż maszyne znanej wloskiej marki Z.Bevelloni. Urządzenie jest całkowicie sprawna, w stałej eksploatacji, model B 73 CNS, rok prod. 1996. Maszyna wykonuje fazy na szkle i lustrach o szerokości 1cm - 3,5cm. W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel 503-105-370. Podana cena jest kwotą netto, należy doliczyć 23% VAT. Gor... |
| Cena: 40000.00 PLN |
Sprzedam stół do rozkroju szkła | Data dodania:2012-05-04Sprzedam używany stół do rozkroju szkła firmy NEE AMC. Maszyna posiada skaner i komputer. Stan bardzo dobry. tel. 514 404 228 |
| Cena: 29500.00 PLN |
Zakupię regał | Data dodania:2012-05-04Pilnie zakupię regały z wysuwanymi szufladami do magazynowania szkła 16040x2550 |
| Cena: 0.00 PLN |
Kupię | Data dodania:2012-05-03Pilnie zakupię regały z wysuwanymi szufladami do magazynowania szkła |
| Cena: 0.00 PLN | |
Losowe ogłoszenia |
NAPEŁNIARKA GAZEM -HELISA-1 | Data dodania:2011-09-25Producent: Helisa model: gazowarka szyb rok produkcji: 1995 region: Polska stan maszyny: używana - stan dobry opis: Gazowarka do szyb zespolonych Helisa 1-stanowiskowa cena: 2000,00 PLN + VAT Krzysztof Olsztyn mail: kristy@o2.pl |
| Cena: 2460.00 PLN |
Gazowarka LISEC | Data dodania:2011-12-19Sprzedam GAZOWARKĘ 2 punktową stan db Tel. 698-103-155 |
| Cena: 2900.00 PLN |
Stół do rozkroju szkła Bottero typ 352 BCS | Data dodania:2011-09-30Sprzedam stół do rozkroju szkła Bottero typ 352 BCS. Rok produkcji 2004.Stół pół jumbo, uchylny, z poduszką powietrzną oraz łamaczami. Stół wyposażony w skaner kształtów , cięcie foli. Cięcie dowolnych kształtów. Stan techniczny - bardzo dobry. Mozliwosc udzielenia gwarancji serwisowej.Wszelkie informacje +48 602 22 03 54 |
| Cena: 120000.00 PLN |
Fazowarka Bevelloni do szkła i luster | Data dodania:2012-05-11Posiadam na sprzedaż maszyne znanej wloskiej marki Z.Bevelloni. Urządzenie jest całkowicie sprawna, w stałej eksploatacji, model B 73 CNS, rok prod. 1996. Maszyna wykonuje fazy na szkle i lustrach o szerokości 1cm - 3,5cm. W przypadku pytań proszę o kontakt pod nr tel 503-105-370. Podana cena jest kwotą netto, należy doliczyć 23% VAT. Gor... |
| Cena: 40000.00 PLN |
MYJKA DO SZKŁA OPTIMAC-OWM/417 | Data dodania:2011-09-17 numer oferty: 1314183013466 czas aktywnosci na stronie: 21 dni forma płatnosci: Promocja - za darmo producent: OPTIMAC model: Washing Machine OWM / 417 rok produkcji: 2007 region: TURCJA stan maszyny: używana - stan bardzo dobry opis: Przesuw myjki : od prawej do lewej Cena netto należy doliczyć VAT cena: 17000,00 PLN na... |
| Cena: 20910.00 PLN |
Sprzedam SZLIFIERKE ASHTON | Data dodania:2012-02-03Sprzedam szlifierke ASHTON Glass Indystry. Szlifierka uzywana. Stan bardzo dobry. Maszyna zdemontowana obecnie znajdue sie w Polsce. Maszyna jest przeznaczona do szlifowania i polerowania krawędzi szkła płaskiego. |
| Cena: 85000.00 PLN |
Stojak Obrotowy LISEC | Data dodania:2012-03-01Stojak obrotowy Lisec. Używany w dobrym stanie, cena 8000 zł netto. Kontakt tel +48 606 658 067 |
| Cena: 8000.00 PLN |
Narzędzia diamentowe do obróbki szkła | Data dodania:2011-09-29Firma Urdiamant s.r.o. Sumperk istnieje na rynku już od 1933 roku. Jest największą czeską firmą zajmującą się produkcją diamentowych narzędzi zarówno z diamentu naturalnego jak i syntetycznego. Od 2005 w Bielsku-Białej działa filia firmy, która zajmuję się obsługą klientów z terytorium Polski.Główne grupy wyrobów:• Ściernice diament... |
| Cena: 0.00 PLN |
|
| |
|